front
fale_szare_600x315
PK_logo_central

Poznaj osobowość w świecie kraftu

Witaj w świecie Personall Kraft! W miejscu, gdzie dobry smak jest uosobieniem charakteru, a historia i lokalne tradycje łączą się ze współczesnością.

Browar rzemieślniczo-restauracyjny Personall Kraft powstał z miłości do dobrego piwa. Szczególnie z miłości do piw belgijskich, z których najmocniej cenimy sobie piwa trapistów. Nasza historia zaczęła się w roku 2006, kiedy to wraz z zakupem pierwszego poważnego sprzętu piwowarskiego, nowa pasja zaczęła nabierać realnych kształtów. Po opracowaniu 7 unikalnych receptur piw niepasteryzowanych pojawił się pomysł otwarcia browaru - wyjątkowego, bo bazującego na osobistych doświadczeniach. Ponieważ browar “zacumował” w miejscu dawnej “Przystani”, zdecydowaliśmy się też na kontynuowanie tradycji kultowej przed wojną restauracji.

TAPROOM

Złocistym trunkiem warto jest się w odpowiedni sposób delektować. Dlatego zapraszamy Cię do wyjątkowego taproomu, gdzie serwowane jest najlepsze polskie piwo kraftowe, warzone na miejscu - w kadziach, które masz okazję zobaczyć.

RESTAURACJA

Doskonałe piwo kraftowe nie jest jedynym powodem, by odwiedzić browar Personall Kraft. Pod tym szyldem prowadzimy też klimatyczną restaurację, do której warto wybrać się z rodziną, znajomymi lub drugą połówką.

BROWAR

Jesteśmy różni, więc także w kwestii piwa każdy ma swoje smaki. By pogodzić odmienne oczekiwania miłośników złotego trunku, powstał nasz rodzinny browar, w którym z ułańską fantazją warzone jest nasze polskie, starosądeckie piwo kraftowe.

POZNAJ NASZE PIWA

Piwny świat jest niezwykle bogaty. Na bazie sprawdzonych, klasycznych styli wypracowaliśmy unikalne receptury, by odkryć prawdziwą głębie smaku.