Odwiedź nasz browar

Jesteśmy różni, więc także w kwestii piwa, każdy ma swoje "ale". By pogodzić odmienne oczekiwania miłośników złotego trunku, powstał nasz rodzinny browar, w którym z ułańską fantazją warzone jest polskie piwo kraftowe.

Świat piwa jest nad wyraz bogaty. My próbujemy wydobyć z niego to, co najlepsze. Sięgamy po wzorce pochodzące z różnych krajów i na ich bazie tworzymy autorskie receptury. Dzięki temu nasze piwa zyskują indywidualny smak, którego nie da się podrobić. A ponieważ eksplorujemy jego odległe rejony, każdy miłośnik złocistego napoju znajdzie u nas coś dla siebie.

Wierzymy w to, że polskie piwo kraftowe z powodzeniem może konkurować z piwami, którymi szczycą się Czesi, Belgowie czy Amerykanie. Za trunkami, które warzymy w naszym browarze przemawiają nie tylko: górska woda, naturalne składniki oraz wsparcie najlepszych urządzeń niemieckiej firmy Joh. Albrecht Brautechnik. Niezbędne jest także wyczucie smaku doprawione szczyptą kreatywności.

Dla nas znaczenie ma też to, gdzie działa browar. Stary Sącz i kultowa niegdyś restauracja “Przystań” gościły przed laty najzacniejsze persony. Bywał tu sam legendarny adiutant Józefa Piłsudskiego - generał Bolesław Wieniawa-Długoszowski - uchodzący za najbarwniejszą postać II RP. Niewykluczone, że nadal unosi się tu duch dawnej artystycznej bohemy. Historia zobowiązuje!

POZNAJ NASZE PIWA

Piwny świat jest niezwykle bogaty. Na bazie sprawdzonych, klasycznych styli wypracowaliśmy unikalne receptury, by odkryć prawdziwą głębie smaku.