Posmakuj rzemiosła

Złocistym trunkiem warto jest się w odpowiedni sposób delektować. Dlatego zapraszamy Cię do wyjątkowego baru, gdzie serwowane jest najlepsze polskie piwo kraftowe, warzone na miejscu - w kadziach, które masz okazję zobaczyć na własne oczy.

Gustujesz w napojach prosto z beczki, a może wolisz piwo butelkowe? W Personall Kraft zaserwujemy Ci to co lubisz i tak jak lubisz. Wstąp do nas, by skosztować wyjątkowego piwa rzemieślniczego, warzonego według autorskich receptur, na bazie rosnących obok dzikich chmieli. Dziś możesz się nim raczyć w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, gdzie na dwóch poziomach czeka na Ciebie łącznie 19 wygodnych stolików oraz 6 stylowych krzeseł przy barze. W nieodległej przyszłości również na przestronnym tarasie, położonym na dachu naszego browaru.

W Personall Kraft czeka na Ciebie 6 stylowych krzeseł przy barze, 13 wygodnych stolików na parterze oraz 6 na piętrze, a w sezonie także niezwykły taras na dachu, mogący pomieścić około 200 osób. Zapraszamy do odwiedzania naszego lokalu, gdzie podajemy wyjątkowe w smaku, polskie piwo kraftowe.