Delektuj się chwilą

Doskonałe piwo kraftowe nie jest jedynym powodem, by odwiedzić browar Personall Kraft. Pod tym szyldem prowadzimy też klimatyczną restaurację, do której warto wybrać się z rodziną, znajomymi lub drugą połówką.

Barwna historia sprawia, że nie jest to zwykła restauracja. Stary Sącz, który leży przy ważnym trakcie, przed wojną chętnie odwiedzany był przez znane persony, a te najczęściej zatrzymywały się w “Przystani” - legendarnym lokalu, który znajdował się właśnie w tym miejscu. Bywał tu m.in. pierwszy ułan II RP - generał Bolesław Wieniawa-Długoszowski. Człowiek o niezliczonych talentach, który słynął z zamiłowania do dobrej zabawy, doskonałych trunków i wykwintnych potraw.

Pomimo, że budynek naszego browaru hołduje nowoczesnym trendom architektonicznym, wciąż obecny jest tu duch dawnej “Przystani”. Naszym zamysłem było właśnie to, by odtworzyć klimat słynnego lokalu. W końcu jesteśmy spadkobiercami jego tradycji. A, że znajdujemy się na skrzyżowaniu ważnych szlaków, kultywujemy też legendarną, staropolską gościnność. W restauracji Personall Kraft serwujemy apetyczne przystawki - idealne by zaspokoić pierwszy głód, pyszne dania główne oraz wieńczące posiłek desery. Chociaż naszą specjalnością jest piwo kraftowe, w karcie dań znajdziesz też trunki wysokoprocentowe oraz napoje bezalkoholowe - zarówno zimne, jak i ciepłe.